טיפולי ספא
התקשרו עוד היום ! 03-5583621
 

מתנה מפנקת ליולדת

מתנה מפנקת ליולדת

כאשר מישהי קרובה אלינו יולדת, אנחנו תמיד מתחילים לחשוב על מתנת לידה מיוחדת שתשמח אותה במיוחד. כשצריך להחליט מה לקנות לרגל הלידה, תמיד יש את הלבטים האם לקנות מתנה לתינוק או מתנה ליולדת עצמה. מצד אחד, מפתה מאוד לקנות מתנה מתוך המבחר העצום של מוצרים מקסימים לתינוקות, ביגוד ראשוני, צעצועי התפתחות, מצעים ומגבות ועוד שלל רעיונות מיוחדים ומעוצבים שניתן למצוא היום בחנויות השונות. אך לפעמים עדיף לחשוב על היולדת עצמה, על הצרכים שלה, על התקופה הלא פשוטה שעברה ושעוד מצפה לה ולקנות דווקא מתנה מיוחדת עבורה, שתעניק לה קצת פינוק וזמן לעצמה. כמובן, שניתן גם לשלב ולרכוש מתנה ליולדת ולתינוק גם יחד.

כשמחפשים מתנה ליולדת, חשוב לקחת בחשבון מה יגרום לה להרגיש טוב ויאפשר לה להקדיש לעצמה זמן ומחשבה בין כל העיסוקים שלה סביב הטיפול בתינוק החדש. כמובן שככל שמכירים אותה טוב יותר, יודעים יותר טוב מה ימצא חן בעיניה ומה יחשב עבורה כפינוק, אך יש כמה דברים שיכולים לשמח כל אחת.

 רעיונות למתנות לידה מפנקות במיוחד

 – שובר ליום פינוק בספא- עיסוים לגוף או או טיפול פנים מפנק יכול להיות רעין נהדר. בזמן ההריון, רוב הנשים מוצאות פחות זמן ופניות רגשית להתעסק בעצמן ובטיפוח העצמי והן טרודות בענייני ההריון והלידה. מה גם שמומלץ לא לבצע עיסויים בתקופה זו. בנוסף, תקופה זו ידועה בתור תקופה מתוחה, עם לא מעט דאגות ועיסוי מפנק ומשחרר יוכל להיות חוויה מהנה במיוחד ומלאת תועלת עבור היולדת הטריה. כמובן שהיא לא תנצל את השובר בימים הראשונים שלאחר הלידה, אך כעבור מספר שבועות, כשגופה יתחזק היא תשמח לפנות זמן לעצמה ולגשת לקבל טיפול אישי ומפנק שיחזיר לה אנרגיות חשובות.

 – שכירת שירותי ניקיון ובישול- טרנד חדש של השנים האחרונות הוא שכירת שירותים חיצוניים לניהול משק הבית לתקופה מסוימת אחרי הלידה. לאחר הריון והלידה המעייפים וכאשר האם הטריה עסוקה כל היום בטיפול אינטנסיבי בתינוק החדש, כל אחת תשמח לקבל עזרה בניהול משק הבית. גם כאשר יש עזרה מתוך המשפחה, אין כמו ההרגשה שלא צריך לדאוג לבישולים, לניקיונות, לכביסות ולתפעול השוטף של הבית. ניתן לשכור עבור היולדת שירותים כאלו לתקופה קצובה ולהעניק לה מתנת לידה מפנקת במיוחד.

 – מנוי למגזין- אמנם האם הטריה עסוקה כל הזמן בטיפול בתינוקה, אך בזמנים בהם הוא ישן, יהיה נחמד אם תהיה לה דרך נעימה ומעניינת להתעסק גם בדברים אחרים. יש הרבה מגזינים שמיועדים להורים ולנשים בפרט ורכישת מנוי לאחד מהם יכול להיות מתנת לידה באמת מקורית ומיוחדת. כל אישה אחרי לידה מוקירה את רגעי החסד הקטנים בהם היא יכולה לבלות קצת עם עצמה ולנוח, לכן קריאת מגזין מעניין לצד כוס הקפה יכול להיות מנוחה מצויינת.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר