טיפולי ספא
התקשרו עוד היום ! 03-5583621
 

כיצד עיסוי תאילנדי הפך לכל כך פופולארי?

שגרת היום-יום היא דחוקה ומלחיצה עבור רובנו, ולעיתים נראה כאילו עוד רגע קל נקרוס מעומס המטלות שיש עלינו. אין זה משנה מה העיסוק שלנו או כמה ילדים יש לנו – בעידן המודרני כולנו לחוצים, כולנו רוצים להספיק יותר בפחות זמן, והדרישות מאתנו רק הולכות וגדלות, בין אם זה בעבודה, בבית או בכל מקום אחר.

בעולם כזה, בו הסטרס הוא מנת חלקו של כל אחד, כדאי לנו לקחת מידי פעם אתנחתא ונשים לב לעצמנו, לנפש שלנו ולגוף שלנו: חשוב שנקדיש זמן להירגעות ולטיפול עצמי. ישנן לא מעט דרכים ושיטות וכל אחד מוצא את מה שעושה לנפשו ולגוף שלו הכי טוב. אחת הדרכים להירגע, שהולכת והופכת לפופולארית יותר בשנים האחרונות, היא עיסוי, וספציפית – עיסוי תאילנדי.

 

להביא את נפלאות תאילנד לישראל

מי שביקר בתאילנד, יודע עד כמה היא ארץ קסומה שמציעה כל כך הרבה, ואין כמעט מי שביקר בה ולא קיבל עיסוי תאילנדי. בתאילנד, מדובר בעיסוי פופולארי מאוד – עיסוי ש"עשה עלייה" בשנים האחרונות: יותר ויותר אנשים בישראל מוצאים בו מרגוע לגוף ולנפש.

מדובר בעיסוי נעים ורך או חזק ו"מפרק" – בהתאם לכל מטופל ומטופל. עיסוי זה עושה שימוש בתרגילי גמישות ורפיון, עיסוי שממלא מצברים והתחושה לאחר סיומו מדהימה וכמעט ממכרת. יש מספר ממדים עליהם עובד העיסוי התאילנדי:

מימד רוחני – עיסוי זה נחשב במסורת התאילנדית לפעילות רוחנית, עיסוי שמביע חיבה ואהבה של המטפל למטופל כמו גם של המטופל לעצמו. הוא מתבצע במצב כמעט מדיטטיבי. מעבר לתחושה הפיזית המדהימה לאחר טיפול כזה, גם הנפש מוצאת את המרגוע לו היא זקוקה.

מימד פיזי – עיסוי תאילנדי תורם המון לגמישות האיברים ולהנעה שלהם. ביכולתו של עיסוי תאילנדי לסייע לטיפול בכאבי שרירים, בכאבי שלד, בכאבי גב תחתון ועליון, בכאבי ברכיים ובעוד בעיות רבות אחרות. עיסוי תאילנדי גם משפר את זרימת הדם וממריץ אותה, כך שלאחר טיפול כזה הערנות גוברת, העייפות נעלמת, ומצב הרוח משתפר פלאים.

המימד האנרגטי – עיסוי תאילנדי נשען על הרפואה הסינית, בה התיאוריה היא שהגוף מורכב מקווי אנרגיה רבים, כאשר לחיצה על חלק מאותם קווי אנרגיה משפרת את חילוף האנרגיות בין הגוף ובין היקום – מה שמסייע להשיב את הגוף למצב של בריאות מלאה.

 

אז למה הוא כל כך פופולארי?

כי היום הוא נגיש יותר מאי פעם. יש היום לא מעט מטפלים מוסמכים בישראל, המציעים לרוב עיסוי בתל אביב או בסביבתה במרכז הארץ (וחשוב לוודא שהם מוסמכים, כמו בכל תחום אחר), לכן אין צורך לעלות על מטוס בשביל לקבל טיפול איכותי מידיים מיומנות.

עם שגרת החיים הלחוצה שלנו, כל אחד חייב להירגע מידי פעם, וזו דרך נפלאה ולא יקרה לעשות טוב לגוף ולנפש: דרך נפלאה לעצור רגע את מרוץ החיים ולהעניק לעצמינו את מה שמגיע לנו.

 

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

יצירת קשר